Mokinių rezultatai rajoninėje rusų kalbos olimpiadioje

Vasario 21 dieną vyko Trakų rajono 24-osios Lietuvos mokinių (10-11 klasių ) rusų (užsienio) kalbos olimpiada. Olimpiadoje dalyvavo 4 mokinės iš mūsų gimnazijos, tarp kurių buvau ir aš, IIIb klasės mokinė Greta Ptašinskaitė.

II vietą užėmė Greta Ptašinskaitė, IIIb klasės mokinė (mok. J.Peciukonienė)

IV vietą užėmė Jelena Ivanova, IIb klasės mokinė (mok. J.Peciukonienė)

VI vietą užėmė Viktorija Sava, IIIb klasės mokinė ( mok. A.Janavičienė)

IX vietą užėmė Dajana Marcinkevičiūtė, IIa klasės mokinė ( mok. A. Janavičienė)

Visos mūsų gimnazijos mokinės aktyviai ruošėsi rusų kalbos olimpiadai, todėl ir rezultatai neprasti. Iš viso olimpiadoje dalyvavo 12 mokinių iš rajono mokyklų. Užduotys buvo nelengvos. Olimpiados tema: «Cтаньте солнцем, вас все и увидят» ( Ф.М.Достоевский), („Būkite saule ir jus pamatys visi” ( F.Dostojevskis). Lietuvos mokinių rusų ( užsienio) kalbos olimpiados programa susidėjo iš testo ir rašymo užduočių. Aš, mūsų gimnazijos dalyvės ir mokytojai džiaugiasi šiais pasiekimais. Viliuosi, jog ir kitais metais mūsų mokiniai pasirodys neprasčiau.

Greta Ptašinskaitė IIIb klasės mokinė