Mokinių konsultavimas karjeros planavimo klausimais

2016 m. spalio 21 d. į Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnaziją atvyko Trakų švietimo pagalbos tarnybos psichologė ir ugdymo karjerai konsultantė Austė Idaitė. Vyresnių klasių mokiniai, turintys specialiųjų ugdymosi poreikių, turėjo galimybę ateiti į individualias konsultacijas karjeros planavimo klausimais. Šių konsultacijų metu didžiausias dėmesys buvo skiriamas karjeros interesų temai – juk renkantis karjeros kelią, jie yra viena iš pagrindinių pasirinkimą lemiančių asmenybės charakteristikų.

Artimiausiu metu planuojamas kitas psichologės apsilankymas mokykloje. Bus tęsiamas mokinių individualus konsultavimas, taip pat numatomas užsiėmimas „Kartu karjeros keliu“ su II klasių mokiniais, turinčiais specialiųjų ugdymosi poreikių. Drauge su mokyklos ugdymo karjerai koordinatore Birute Vyližinska bus vedami užsiėmimai visų IV klasių mokiniams.