Mes prieš patyčias

LR Švietimo ir mokslų ministrės A. Pitrėnienės bei LR Prezidentės D. Grybauskaitės inicijuotos akcijos ,,Už saugią Lietuvą“ ambasadorė žurnalistė Daiva Žeimytė rugsėjo 9-ąją visose mokyklose skelbė ,,Mes prieš patyčias“ dieną. Mūsų gimnazija nuo pirmų mokslo dienų ryžtingai kovoja su patyčiomis, todėl iš karto prisijungė prie akcijos. 8 klasių mokiniai žiūrėjo tiesioginę vaizdo transliaciją internetu, kurioje buvo rodomas įkvepiantis Niko Vujičičiaus, žmogaus, kuris pats asmeniškai patyrė patyčias, pasakojimas, skirtas mokiniams. Nikas Vujičičius dalijasi savo patirtimi, kaip jam pavyko sustabdyti patyčias ir kaip tai gali padaryti kiti žmonės. Po peržiūros kartu su socialine pedagoge vyko filmuko aptarimas bei diskusija. Mokiniai išsakė savo nuomonę bei požiūrį į patyčias, su socialine pedagoge aptarė jų sprendimo būdus bei prevenciją.