Merginų tinklinio turnyras „Drauge prie tinklo“
Paskelbta: 2018 gegužės 3
IMG_2085

Balandžio 30 dieną mūsų gimnazijoje vyko merginų tinklinio turnyras ,,Drauge prie tinklo”, kurio tikslas – tobulinti tinklinio žaidimo meistriškumą ir plėtoti draugiškus ryšius su kitų savivaldybių mokyklų tinklinio komandomis, ugdyti pagarbą varžovui ir kilnų elgesį sporte bei skatinti aktyvaus poilsio ir sveikos gyvensenos nuostatas.

Projekto ,,Drauge prie tinklo” iniciatorė ir organizatorė kūno kultūros mokytoja Ramutė Kontorovičienė šiais metais į turnyrą pakvietė ir gretimų savivaldybių komandas. Tinklinio aikštelėje savo jėgas išbandyti susirinko Lentvario, Vievio bei Grigiškių komandos. Turnyras vyko rato sistema iki dviejų iškovotų pergalių. Visų komandų tarpusavio susitikimai vyko labai tolygiai, išlaikydami intrigą iki paskutinės rungtynių minutės su papildomais setais ir rungtynių  pratęsimais. Meistriška sportinė kova ir sportinis azartas puošė visą turnyrą, merginos tryško entuziazmu nugalėti bei apginti savo mokyklos ir komandos garbę.

Sveikiname mūsų gimnazijos tinklininkes, bronzos medalių laimėtojas:  Maslauskaitę  Austėją,  Salevič Dominyką,   Koniušanec Ulą (7c kl.); Šapokaitę Brigitą ir Tadarovskytę  Beatričę – (IIIa kl.), ir Ia kl. mokines – Bieliūnaitę Ievą, Bieliūnaitę Aušrą, Bankauskaitę  Emanuelę, Rodzevičiūtę  Dajaną, Golvač Sonatą ir Vaišvilaitę Adriją.

Tinklinio turnyro ,,Drauge prie tinklo” komandų žaidėjoms buvo įteikti medaliai, diplomai, o komandų vadovams – padėkos raštai. Dėkojame Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos administracijai už įsteigtus ir parūpintus apdovanojimus. Taip pat dėkojame turnyro pagalbininkams ir teisėjams: IIIa klasės mokiniams – Deividui Kalvaičiui, Silvestrui Buiko, Ernestui Kazarin, Narimantui Mickevičiui, Tomui Pavlovič, Deividui Šidlauskui, Doviltui Slobodian bei Viktorui Slugevičiui (IIIb kl.) ir Dovydui Vainalavičiui (Ib kl.).

Labai norime pasidžiaugti tinklininkių ir jų komandų vadovų aktyvumu bei motyvacija tobulėti, palaikant glaudžius ryšius su rajono ir kitų savivaldybių mokyklų komandomis bei norą aktyviai  sportuoti ir populiarinti šią sporto šaką, pritraukiant dar daugiau aktyvių dalyvių.

 

Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos mokytoja Ramutė Kontorovičienė

IMG_2053IMG_2099