LR Konstitucijos diena
Paskelbta: 2018 spalio 25
atsisiųsti

Spalio 25 d. – LR Konstitucijos diena. Ta proga Gimnazijos II ir IV klasių mokiniai , kaip ir kasmet, dalyvavo LR Konstitucijos egzamine. Spalio 4 d. vyko pirmasis egzamino etapas. Jame dalyvavo 20 mokinių , 18-IV kl.  ir 2-II kl. Egzamino vertinimo komisiją sudarė istorijos mokytojos N.Mikalonytė, V.Urebelionienė ir J.Baltrūnienė. Labai džiugu, kad šiemet du mokiniai, IIc klasės  Martynas Kazlauskas (mokyt. J. Baltrūnienė) ir  IVb klasės Rūta Tamanauskaitė (mokyt. N. Mikalonytė), pateko į antrą turą. Martynas surinko 28 taškus iš 30, o Rūta –  26 taškus. Spalio 18 d.  įvyko Konstitucijos egzamino II etapas. Rūta Tamanauskaitė surinko 15 taškų iš 19. Martynas Kazlauskas  surinko 17 taškų iš 19, jo darbas išsiųstas Konstitucijos egzamino  rengėjams, kad būtų įvertinta 20 užduotis, kur jis turėjo atsakyti į atvirą klausimą. Sveikiname mūsų Konstitucijos žinovus Rūtą ir Martyną!

Gimnazijos informacija