,,Lik sveikas, darželi“…
Paskelbta: 2018 gegužės 28
ŠVENTĖ 3

                 Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos priešmokyklinukų išleistuvės

                                                        ,,Lik sveikas, darželi“…

Plauks išplauks laivelis

Į didžiulę jūrą

Kur putotos bangos

Ritasi ir gūra

Skries bangom laivelis

Lėks bures iškėlęs

Plėvesuos ant stiebo

Margos vėliavėlės…

Š.m. gegužės 25d. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos priešmokyklinukai atsisveikino su darželiu.

Būsimus pirmokus sveikino direktoriaus pavaduotoja ugdymui Giedrė Jurevičienė. Ji visiems linkėjo būti šauniais mokiniais, neužmiršti darželio ir savo buvusių auklėtojų. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui padėkojo ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo auklėtojoms ir auklėtojų padėjėjoms už nuoširdų darbą bei tėveliams už aktyvią pagalbą auklėjant vaikus bei organizuojant renginius.

Šventės metu vaikai ,,plaukė“ laivu ieškoti paslaptingų ir dar neatrastų salų, kuriose jų laukė paslaptingos žinutės buteliuose. Priešmokyklinukai sėkmingai įveikė visas užduotėles, pateiktas ,,žinutėse“, deklamavo eilėraštukus, šoko ir dainavo kartu su Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos ,,Pop šou“ grupės atlikėjomis (vadovė A. Kveragienė).

Šildant skaisčiai geltonai saulutėj, pučiant lengvam ir šiltam vėjeliui priešmokyklinukai kartu su mamomis, tėveliais ir auklėtojomis išėjo į darželio kiemą ir į dangų paleido balionus su nupieštom ir užrašytom svajonėm. Žiūrėjome į savo ugdytinius, kurių veidukai švytėjo kaip saulė. Mintyse linkėjome, kad visos tos jų svajonės, nerūpestingai paleistos į dangų, išsipildytų.

Grįžusių iš lauko vaikų laukė staigmena salėje. ,,Mėgintuvėlio“ komanda. Ir darželio salė akimirksniu virto tikrų tikriausia eksperimentų laboratorija. Čia mažieji susipažino su Mėgintuvėliu, kuris gyvena viename gražiame miestelyje, vardu Lentvaris. Tas Mėgintuvėlis buvo labai išdykęs ir prikrėtė labai daug pokštų, taip vaikai sužinojo, kad tai eksperimentai.

Taip pat vaikai susipažino su ,,Leduku šaltuku“, dirbo eksperimentinėse dirbtuvėse, o pabaigoje kiekvienas atsirado muilo burbule. Grįžus į grupę laukė skanus tortas su visų priešmokyklinukų vardais.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Agnė Požarnenkova

ŠVENTĖ 15ŠVENTĖ 2ŠVENTĖ 14ŠVENTĖ 8ŠVENTĖ 1ŠVENTĖ 7ŠVENTĖ 1