Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos mokinių ir mokytojų darbai Šalies mokinių ir pedagogų meninių darbų kūrybiniame projekte „Kalėdų šėlsmas“
Paskelbta: 2020 gruodžio 24
1

Šių metų gruodžio mėnesį Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centras organizavo šalies mokinių meninį – kūrybinį projektą „KALĖDŲ ŠĖLSMAS“. Mūsų gimnazijos technologijų mokytojos Aurelija Balakauskienė ir Henrieta Stachovskienė dalyvavo šiame projekte kartu su savo mokiniais. Dėkojame už gražius darbelius, kurie puošia mūsų erdves ir skleidžia Kalėdų dvasią. Kviečiame pasižiūrėti projekto organizatorių sukurtą filmuką.

http://lasuc.lt/salies-mokiniu-ir-pedagogu-meniniu-darbu-kurybinis-projektas-kaledu-selsmas/

Linkime gražių, jaukių, šiltų ir kūrybingų šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų!!!

                                                                                                                                                                             Gimnazijos informacija