Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos abiturientei vienintelei Trakų rajone įteiktas brandos atestatas su pagyrimu
Paskelbta: 2016 liepos 22
054

Liepos 15 d. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijoje vyko iškilminga brandos atestatų įteikimo ceremonija. Šiemet šią gimnaziją baigė 52 – osios laidos abiturientai. Brandos atestatų įteikimas –  tai kupina šventinio  jaudulio akimirka abiturientams, jų tėveliams, artimiesiems ir mokytojams. Šių metų šventė buvo ypatinga abiturientei Viktorijai Mackevičiūtei, nes jai vienintelei Trakų rajone įteiktas atestatas su pagyrimu. Ši gimnazistė puikiai baigė mokslo metus ir labai gerai išlaikė brandos egzaminus: anglų k. egzaminas įvertintas 100 taškų, o kiti ne mažiau kaip 90. Iš visų Trakų rajono gimnazistų tokių rezultatų Viktorijai pavyko pasiekti vienintelei. Paprašyta pasidalinti patirtimi, kaip jai pavyko pasiruošti egzaminams, abiturientė nurodė vieną pagrindinę priežastį: „Reikia labai gera įsivertinti, žinoti savo gabumus ir tuomet ruoštis egzaminams nebus sunku“. Viktoriją maloniai nustebino lietuvių kalbos ir literatūros egzamino rezultatas, o štai matematikos ir informacinių technologijų įvertinimo tikėjosi geresnio. Nepaisant to, abiturientė labai džiaugiasi savo brandos egzaminų rezultatais, nes nėra abejonių, kad įstosi ten, kur nori – ruošiasi sieti savo gyvenimą su informacinėmis technologijomis, nori programuoti. Sveikiname Viktoriją ir linkime, kad jos visi norai išsipildytų. Didžiuojamės, kad Viktorija tokių puikių rezultatų pasiekė būtent mūsų gimnazijoje !

 

Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos informacija