Laiškai Lietuvai – Vasario 16 proga

xxxxx

„Meilė artimam žmogui ir meilė Lietuvai yra visai šalia viena kitos, yra neatskiriamos viena nuo kitos. Šios dvi šventės – Lietuvos Nepriklausomybės diena ir Meilės diena – leidžia mums susimąstyti apie atsakomybę, meilę Tėvynei ir artimui savo,“ – kalbėjo gimnazijos direktorius Jonas Kietavičius sveikindamas gimnazijos bendruomenę Lietuvos Nepriklausomybės dienai skirtame renginyje. Mokytojos Nijolės Mikalonytės paruošti mokiniai pristatė ilgą ir sunkų Lietuvos valstybės kelią, mokytoja Vaiva Urbelionienė organizavo ir renginio metu pristatė akciją „Laiškas Lietuvai“, kurios metu gimnazistai ir ikimokyklinio bei priešmokyklinio ugdymo mokiniai rašė ir kūrė laiškus Lietuvai, kurių nuoširdumas kvietė džiaugtis mokinių pilietiškumu ir brandumu. Gražiausi žodžiai, muzika, eilės ir šokiai šią dieną buvo skirti Lietuvai, kaip ir renginio pabaigoje nuskambėjusi daina „Laisvė“, kurią atliko visa gimnazijos bendruomenė.

vvvv