Kvadrato aikštelėje rungiantis Trakų rajono mokyklų žaidynių komandoms, mūsų gimnazijos žaidėjoms atiteko – bronza

Mūsų gimnazijos mergaičių kvadrato komanda (Gabija Kamandulytė 6a kl., Ieva Abramovič 6b kl., Gabija Sabonytė 6b kl., Reda Urvalkytė  6b kl., Jovita Strasevičiūtė  6b kl., Mantė Vaičiulytė 6b kl., Airida Kovalčiuk 6b kl., Ula Koniušanec 6c kl., Agnė Kmitaitė 6c kl., Austėja Maslauskaitė 6b kl., Laura Sajauskaitė 6c kl., Dominyka Salevič 6c kl., Deimantė Tamaševičiūtė 6c kl., vadovaujama kūno kultūros mokytojos Ramutės Kontorovičienės) lapkričio 24 dieną dalyvavo Trakų rajono mokinių 2016-2017 m. m.  mokyklų žaidynių 2004 metų gimimo ir jaunesnių mergaičių kvadrato varžybose, kurios vyko Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazijos sporto salėje.

Varžybos buvo labai įtemptos ir įnirtingos, Trakų rajono mergaičių kvadrato komandos atkakliai kovojo tarpusavyje ir savo sėkme tikėjo iki paskutinės kėlinio minutės, nes beveik visose rungtynėse prireikė papildomo kėlinio laimėtojui išaiškinti.  Daug emocijų, azarto ir  intrigų kėlusios varžybos,  tik po finalinio švilpuko komandas surikiavo į nugalėtojų ir prizininkų gretas,  mūsų gimnazijos žaidėjoms atiteko  –  bronza.  Sveikiname mūsų gimnazijos mokines!