Kūrybinė popietė

Vasario 5 dieną Trakų suaugusiųjų mokymo centre įvyko literatūrinė popietė, skirta poetų A. Puškino ir M. Lermontovo atminimui. Joje dalyvavo centro mokiniai, mokytojai ir svečiai iš Trakų r. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos.

Susirinkome jaukioje aplinkoje deklamuoti ir klausytis garsių rusų poetų eilėraščių, kurie  skambėjo  visą vakarą malonioje, žvakių šviesos apgaubtoje salėje.Click to enlarge image IMG_1597.jpgClick to enlarge image IMG_1598.jpgClick to enlarge image IMG_1599.jpgClick to enlarge image IMG_1602.jpgClick to enlarge image IMG_1603.jpg

Popietės dalyviai   perkėlė  žiūrovus į tų laikų atmosferą: klausėmės poetų eilėraščių, apie jų gyvenimą bei kūrybą pasakojo mokiniai ir mokytojai. Klasikų posmai  leido pajusti poetiško žodžio grožį ir turtingumą, ir suprasti, kiek jie svarbūs kiekvienam iš mūsų. Per popietę  dar kartą pajutome, kad vertybės, iškeltos poetų kūryboje daugiau kaip prieš du šimtus metų, yra svarbios ir šiandien. Ir vėl išgyvenome A. Puškino ir M. Lermontovo žodžių gilumą, žavėjomės puikiais poetais.

Baigėsi šventinis pokylis, užgeso žvakės ir pasibaigė susitikimas su žymiais poetais – Aleksandru Puškinu ir Michailu Lermontovu. Bėga amžiai, tačiau vis taip pat šviesiai ir jaunatviškai skamba jų eilės ir mes lenkiamės iškiliems  poetams, nes jie yra tikrasis rusų literatūros lobis.

Už puikų vakarą  dėkojame visiems šio vakaro dalyviams: mokytojams, mokiniams, artistams ir skaitovams iš Trakų r. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos. Dar kartą įsitikinome, kad  yra puikių, talentingų mokinių, kuriems nesvetima poezija.

Trakų suaugusiųjų mokymo centro rusų kalbos mokytojos.

IMG_1602IMG_1599IMG_1598IMG_1597IMG_1594