Kunigaikščio Vytauto Didžiojo apdovanojimais pagerbti mūsų gimnazijos mokytojai

Š.m. vasario 16 d., Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, Kunigaikščio Vytauto Didžiojo nominacijomis buvo pagerbti Trakų rajonui labiausiai nusipelnę žmonės. Apdovanojimai ir šventinis koncertas vyko Trakų Švc. Mergelės Marijos Apsilankymo bažnyčioje.

Gimnazijos bendruomenė džiaugiamės, kad tarp apdovanotųjų – 3 mūsų bendruomenės mokytojai:

Genė Janulevičienė – auklėtoja metodininkė – apdovanota Kunigaikščio Vytauto Didžiojo II-ojo laipsnio medaliu;

Ramutė Kontorovičienė – kūno kultūros mokytoja metodininkė –  apdovanota  Kunigaikščio Vytauto Didžiojo II-ojo laipsnio medaliu;

Augenija Markauskienė – lietuvių kalbos mokytoja metodininkė –  apdovanota  Kunigaikščio Vytauto Didžiojo II-ojo laipsnio medaliu.

Visi nuoširdžiai sveikiname mokytojas ir linkime didžiausios sėkmės auklėjant jaunąją kartą, diegiant jaunoms širdims pilietiškumą bei kitas žmogiškąsias vertybes.