KRIKŠTYNOS

Paskutinę dieną prieš rudens atostogas, penktadienį, 2018-10-26, gimnazijoje siautėjo „mafijozais“ persirengę I ir II klasių mokiniai. Kodėl? VYKO I-OKŲ KRIKŠTYNOS.

Nuo pat ryto II-okai pasitiko dar „nekrikštytus“ I klasių gimnazistus ir suteikė šiems naujus „suitalintus“ vardus. Ilgosios pertraukos metu krikštavaikiai turėjo įrodyti savo drąsą ir tinkamumą būti „Gimnazijos mafijos“ nariais. Jie turėjo nugalėti įvairias kliūtis ir įveikti išbandymus. Vėliau, po pamokų, pirmokai dalyvavo oficialioje krikštynų dalyje. I-okai ir II-okai linksmai leido laiką – dalyvavo viktorinoje apie gimnaziją, pirmokai rungėsi tarpusavyje dėl geriausio ,,Mafijos šeimos’’ nario vardo, atliko kitas krikštatėvių užduotis.

Šventės laikas prabėgo greitai ir linksmai, atminty liko vien tik geriausi įspūdžiai. Dabar I-okai galės jaustis tikrais gimnazistais, žinančiais gimnazijos istoriją ir mokančiais įveikti visas kliūtis

IIc klasės mokinys Martynas Kazlauskas

IMG_8530IMG_7949IMG_8159 IMG_8067