Kovo 11-osios minėjimas gimnazijoje
Paskelbta: 2018 kovo 7
IMG_4374

Kovo 5-9 d. mūsų gimnazijoje minima Kovo 11 – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Kovo 6 d.  gimnazijoje svečiavosi LR Seimo narys Gabrielius Landsbergis. Svečias dalyvavo I-IV klasių renginyje, skirtame Kovo 11-osios minėjimui. Išskirtinę pamoką apie  Kovo 11 d. vedė istorijos mokytoja Vaiva Urbelionienė. Gimnazijos direktorius Jonas Kietavičius sveikino visus su Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimu, pristatė svečią mokiniams bei mokytojams. LR Seimo narys Gabrielius Landsbergis kalbėjosi su mokiniais apie atsakomybę, gyvąją istoriją, pažinimo poreikį, atsakė į susirinkusiųjų klausimus. Mokinių vardu su Kovo 11 visus pasveikino gimnazijos liaudies šokių kolektyvas (vadovė Vilima Klimaikienė) parengęs šventiniam pasirodymui ne tik šokius, bet ir  originalų pasveikinimą (mokytoja Augenija Markauskienė).

Gimnazijos informacija

IMG_4379IMG_4372IMG_4365IMG_4368IMG_4362