Kompiuterinio mąstymo įkvėpėjai
Paskelbta: 2018 birželio 14
20180608_

2018 m. birželio 08 dieną Kauno Technologijos universitete vyko projekto „Kompiuterinio mąstymo įkvepėjai”  baigiamasis renginys ir konkurso „Kietas riešutėlis“ apdovanojimų ceremonija. Į šiuos renginius vyko  ir trys mūsų gimnazijos mokiniai su informacinių technologijų mokytoja M. Aziulevičiene. Diena buvo praleista įdomiai ir turiningai. Mokiniai dalyvavo praktiniuose užsiėmimuose, kūrė žaidimus su Unity programa, susipažino su virtualios realybės naujausiais žaidimais, juos išbandė patys.

Vėliau vyko konkurso „Kietas riešutėlis“ apdovanojimų ceremonija. Džiugu, kad šio konkurso nugalėtoja tapo Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos IIa klasės mokinė, jai buvo įteiktas  diplomas bei piniginis prizas.

Gimnazijos informacija20180608_112912