„KNYGŲ KALĖDŲ“ AKCIJA

PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO GRUPĖS UGDYTINIAMS

Gruodžio 13 d. į bibliotekos organizuojamą „Knygų Kalėdų“ akciją buvo pakviesti gimnazijos priešmokyklinukai. Renginio tikslas skatinti bendrauti ir dalintis knygomis su tais, kuriems jų trūksta. Vaikai buvo supažindinti su biblioteka ir kviečiami domėtis knygomis, kurios keičia žmonių gyvenimus, įkvėpia, padeda atsakyti į įvairius dominančius klausimus.

Vaikai turėjo galimybę pademonstruoti savo meninius, kūrybinius ir vaidybinius gebėjimus žaisdami linksmus žaidimus, deklamuodami eilėraščius, vaidindami situacijas, mindami mįsles, šokdami ir atlikdami kitas užduotis.

Renginio metu vaikai gamino informacinius skirtukus „Knygų Kalėdos“, skirtus tėveliams informuoti apie vykdomą akciją. Tėveliai raginami prisijungti prie akcijos ir dovanoti knygas darželiui.

Vaikų laukė užduotis, kurią turės atlikti su tėveliais namuose: nupiešti piešinį „Knyga, kuri keičia gyvenimą“. Iš piešinių planuojama padaryti bendrą darželio piešinių knygą.

Renginyje nestigo šiltų vaikų šypsenų ir emocijų.

2du 2016trys