KNYGŲ KALĖDOS!

prezidente1a

Trakų r. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos bibliotekoje vykdoma akcija „Knygų Kalėdos“, kurią jau šeštą kartą inicijuoja LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė!

Dovanokime knygas, kurios keičia gyvenimą!

Knyga gali pakeisti gyvenimą: įkvėpti, padėti atsakyti į klausimus, spręsti problemas, jaustis stipresniam, kovoti už savo teises ir ateitį. Todėl šiemet akcija „Knygų Kalėdos“ atsiliepia į kampanijos „Už saugią Lietuvą“ kvietimą mažinti socialinę atskirtį. Šių metų akcijos tema – knygos, kurios keičia gyvenimą.

Kviečiame visą gimnazijos bendruomenę (mokinius, mokytojus, tėvelius, verslo atstovus) dovanoti  knygas – įkvepiančią, pamokančią, patariančią, motyvuojančią literatūrą mūsų gimnazijos bibliotekai!

Akcija „Knygų Kalėdos“ skatina bendrauti ir dalytis knygomis su tais, kuriems jų trūksta, dalytis ta knyga, kuri kažkuriam skaitytojui parodys naujus kelius, atvers gražesnius horizontus. Tikime, kad net ir pačiuose skurdžiausiuose namuose gali gyventi knyga, įkvepianti savo skaitytojus – vaikus, tėvus ar net visą šeimą – keisti savo gyvenimą taip, kaip jiems norisi.

Akcijos knygų su 20 proc. nuolaida ieškokite knygynuose Humanitas, Knygų namai, Pegasas, Vaga ir Sofoklis beiprekybos tinklų IKI ir RIMI Hypermarket parduotuvėseTaip pat portaluose Debesuganyklos.lt, Knygynas.lt, Knygos.lt, Knygukatalogas.lt, Knyguklubas.lt, Niekorimto.lt, Manoknyga.lt, Pegasas.lt, Sofoklis.lt ir Tikraknyga.lt bei Lietuvos pašto skyriuose.

Akcija šiais metais vyks iki sausio 6 dienos.

Skaitykime, dovanokime ir dalinkimės!