Prevencinis renginys, skirtas penktų klasių mokiniams “Draugaukime”
Paskelbta: 2018 gruodžio 13
IMG_3197

Gruodžio 13 dieną gimnazijos sporto salėje vyko penktų klasių mokiniams skirtas sportinis, prevencinis renginys “Draugaukime”, kurio tikslas – kurti toleranciją ir bendradarbiavimą skatinančią aplinką, kurioje mokinys jaučiasi saugus, pasitiki savimi bei kitais.

Bendradarbiaujant socialinei pedagogei Nataljai Jastrebovai su kūno kultūros mokytojomis Ramute Kontorovičiene ir Jelena Kerdokiene bei policijos specialiste Viktorija Aleknavičiene,  jau devynerius metus iš eilės organizuojamas penktokų adaptacijos periodu renginys ,,Draugaukime“. Renginio metu mokiniai mokosi dirbti ir rungtyniauti kaip komanda, bendrauti ir bendradarbiauti, taip pat labai gera galimybė geriau pažinti kitų penktų klasių mokinius, bei  smagiai ir aktyviai praleisti laiką.

Apšilimo metu, kurį organizavo kūno kultūros mokytoja Jelena Kerdokienė, mokiniai atliko įvairius bėgimo, mankštos, tempimo pratimus, reikalingus pasiruošti estafečių varžyboms. Kūno kultūros mokytoja Ramutė Kontorovičienė parengė estafečių kompleksą, kurių metu mokiniai rungtyniavo naudodami įvairias netradicines priemones (stiklainių dangtelius, plastikinius indelius, batų, kruopų dėžutes, kartonines dėžes) ir sportinį inventorių: gimnastikos lankus, plastikinius bokštelius, lauko teniso kamuoliukus ir kt. Kelių ženklų rungtis – tai puiki prevencija mokiniams prisiminti kaip reikia elgtis gatvėje, kad nekiltų pavojus jų gyvybei. Šios rungties užduotis parengė policijos specialistė Viktorija Aleknavičienė.

       Susumavus vertinimo komisijai rezultatus, pirmąją vietą laimėjo 5b klasė, antrąją-5a, trečioji vieta atiteko 5c klasei. Visos komandos buvo apdovanotos prizais, kuriuos įsteigė policijos specialistė Viktorija Aleknavičienė ir kūno kultūros mokytojos Jelena Kerdokienė ir Ramute Kontorovičienė.

Rezultatams skaičiuoti buvo sudaryta komisija, kurios nariais buvo savanoriai 8a klasės mokiniai. Po policijos specialistės Viktorijos Aleknavičienės sveikinimo žodžių ir gautų prizų, gerai      nusiteikę penktų klasių mokiniai išsiskirstė į savo klases.

Gimnazijos informacija