Klaudijaus Driskiaus paroda „Laisvųjų testamentai“
Paskelbta: 2020 vasario 5
IMG_0224

Gimnazijoje vasario 3-13 d. eksponuojama Klaudijaus Driskiaus paroda „Laisvųjų testamentai“. Klaudijus Driskius – Lietuvos fotomenininkų sąjungos narys nuo 1989 m., meno kūrėjo statusas jam suteiktas 2005 m.

Parodoje eksponuojami Lietuvos partizanų ir ryšininkų portretai, kurie 1944 – 1958 m. kovojo visose devyniose partizanų apygardose, o dabar gyvena Aukštaitijoje, Suvalkijoje, Dzūkijoje, Žemaitijoje bei didžiuosiuose Lietuvos miestuose, taip pat Lenkijoje, Vokietijoje ir Latvijoje. Parodoje – portretai žmonių, savo visą gyvenimą atidavusių Lietuvai, ir jų pasakojimai, kurių tekstai taip pat šios parodos dalis.

Ši paroda – tai edukacinė priemonė istorijos pamokų medžiagai papildyti bei jaunosios kartos pilietiškumui ugdyti.

Gimnazijos informacija

IMG_0225IMG_0223