Kalėdinė nuotaika gimnazijoje
Paskelbta: 2019 gruodžio 19
00

Prieššventinę savaitę gimnazijoje vyksta įvairūs Kalėdiniai renginiai: edukaciniai užsiėmimai, mokomieji spektakliai, klasikinės muzikos koncertai. Šiandien gimnazijoje koncertavo gitaristas Aleksandras Šuminas.

Gimnazijos bendruomenę aplankė visų mūsų mylimas ir gerbiamas kunigas Gintaras Petronis. Jis sveikino visus ateinančių švenčių proga, linkėjo ramybės ir susikaupimo, kalbėjo, jog prieš susitikdami su artimaisiais, kiekvienas dar turime susitikti patys su savimi, kad galėtume apžvelgti praėjusį laiką, atleisti sau ir kitiems.

Gimnazijoje vykęs kalėdinis mokytojų posėdis suteikė galimybę išpildyti kunigo Gintaro Petronio linkėjimą. Mokytojai pabuvo su savo mintimis ir drauge su kolegomis, direktorės Vidos Lesauskienės paskatinti aptarė praėjusius metus, pasidalino savo įžvalgomis ir „būrė“ ateitį. Posėdyje dalyvavo ir ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojos bei techninis gimnazijos personalas.

Linkime, kad pakili nuotaika lydėtų pasitinkant gražiausias metų šventes.

Gimnazijos informacija

310517429111112