Kai vakarais tamsu…

Vaikus kaip ir suaugusius, traukia šilta, šviesi aplinka, kur galima pamiršti viską aplinkui ir pasinerti į stebuklų pasaulį.

Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos priešmokyklinės ugdymo grupės vaikai tamsius vakarus praleidžia susibūrę kartu ir taip išlaisvina kūrybingumą, vaizduotę, bendradarbiauja ir veikia drauge prie šviesos stalo.

Pasinerdami į kūrybos procesą vaikai negalvoja dėl galutinio darbo ar jo rezultato, jiems įdomiausias pats procesas. Taip jie jaučiasi visiškai natūraliai. Priešmokyklinės grupės ugdytiniai su dideliu susidomėjimu konstruoja, piešia, vaidina, naudoja įvairius karpinius, gamtinę medžiagą, dėlioja raides, skaičius, tokiu būdu susipažįsta su skaičiais ir raidėmis, mokosi skaityti.

Stalo šviesa kuria ypatingą įspūdį, paryškina vaizdą, kūrinio detales. Prie šviesos stalo vaikai žaidžia grupelėmis, gimsta kolektyviniai vaikų darbai.

Ugdytiniai ne tik atskleidžia savo kūrybingumą, bet ir lavina visas jų amžiaus tarpsniui reikalingas kompetencijas: meninę, pažinimo, komunikavimo, socialinę, sveikatos.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Agnė Požarnenkova

FB_IMG_157373628256320190301_092942_220190123_171501_220191113_075340