,,Jei su lapėm prasidėsi…“
Paskelbta: 2020 rugsėjo 21
IMG_20200918_120847

Rugsėjo 18 dieną Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos 5 b klasės mokiniai dalyvavo Rasos Bačiulienės knygos ,,Jei su lapėm prasidėsi…“ pristatyme, kuris vyko Lentvario miesto bibliotekoje. Knygą sudaro lietuvių patarlės, priežodžiai, palyginimai ir posakiai, kurių pagrindinė veikėja yra lapė. Knygos autorė išradingai pristatė savo knygą, kviesdama mokinius prisijungti prie viktorinos, sukurtos pagal naują patarlių knygą. Mokiniai susiskirstę į komandas, naudodamiesi išmaniais telefonais, atsakinėjo į viktorinos klausimus. Norint laimėti, reikėjo pastabumo, greitos reakcijos ir atidžiai skaityti užduotį. Po viktorinos knygos autorė pasveikino nugalėtojus ir palinkėjo prisiminti vaizdingus posakius. Išsiskirstėme gerai nusiteikę ir praturtinę savo kalbą šmaikščiais palyginimais bei patarlėmis.

Gimnazijos bibliotekos informacija

IMG_20200918_123828