Jaunųjų filologų konkursas

Sausio 13 dieną Trakų švietimo pagalbos tarnyboje vyko Jaunųjų filologų darbų atranka į šalies turą. Ib klasės mokinės Jelenos Ivanovos publicistinė apybraiža „Rašytoja Neringa Vaitkutė: savitas žvilgsnis į pasaulį“ perėjo rajoninę atranką ir pateko iš šalies turą. Darbo autorė Jelena labai džiaugiasi šiuo pasiekimu, nes ji jauniausia konkurso dalyvė ir darbą rašė pirmą kartą. Mokytoja A.Markauskienė irgi labai džiaugiasi mokinės sėkme, kadangi Jelena aktyvi, motyvuota, domisi įvairiapuse veikla, noriai išbando jėgas įvairiose srityse. Darbe analizuojama N.Vaitkutės kūryba, o įdomūs interviu atskleidžia ir spalvingą, įdomią rašytojos- gimnazijos biologijos mokytojos- asmenybę, ir Jelenos kruopštumą, darbštumą.