Išvyka į saugaus eismo klasę
Paskelbta: 2019 spalio 4
20191003_103835

Visų mūsų suaugusiųjų tikslas – išmokyti mažuosius eismo dalyvius saugaus elgesio gatvėse ir keliuose, pažinti pagrindinius kelio ženklus, ugdyti savisaugos jausmą, skatinti, kad vaikai būtų drausmingi ir atsargūs eismo dalyviai. Norėdami įtvirtinti jau turimas žinias bei įgyti naujų žinių apie saugų eismą, nusprendėme su vaikais aplankyti saugaus eismo klasę.

Š. m. spalio 3d. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai, jų mokytoja Agnė Požarnenkova, mokytojos padėjėjos Miglė Bernotienė, Lina Mokšeckienė lankėsi Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre ir dalyvavo saugaus eismo pamokėlėse.

Pamokėlių metu ugdytiniai prisiminė saugaus eismo taisykles, mokėsi kaip saugiai pereiti gatvę, žiūrėjo prevencinio pobūdžio filmukus. Vaikai sužinojo, kokie pavojai tyko gatvėje, įtvirtino Kelių eismo taisyklių sąvokas: šaligatvis, pėsčiųjų perėja, važiuojamoji kelio dalis, dvipusis eismas, sankryža. Taip pat prisiminė šviesoforo signalų reikšmes, sužinojo, kaip apsisaugoti tamsiuoju paros metu ir kodėl reikalingi atšvaitai.

Ši išvyka buvo puiki galimybė priešmokyklinio amžiaus vaikams ugdytis eismo dalyvių kompetenciją ir atsakomybę už savo elgesį kelyje. Vaikai džiaugėsi sulaukę ir dovanų.

Dėkojame Vilniaus Neformaliojo švietimo centro Sveikatos ir saugos ugdymo skyriaus metodininkei Irenai Kniševskienei už žinias ir rūpestį dėl mūsų mažųjų saugumo.

 

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Agnė Požarnenkova

20191003_10540320191003_10325120191003_10081220191003_101812