Integruota gamtos ir anglų k. pamoka, skirta Pasaulinei Žemės dienai paminėti
Paskelbta: 2020 balandžio 28
02

5a klasėje vyko integruota gamtos ir anglų  k. pamoka, kurios metu mokiniai paminėjo Pasaulinę Žemės dieną. Anglų k. mokytoja  papasakojo mokiniams Žemės dienos istoriją, kas ją sukūrė, kada įvyko pirmoji Žemės diena, kas tai iniciavo ir kodėl svarbu tai minėti. Taikydami skaitymo strategijas, mokiniai skaitė tekstą ir turėjo atsakyti į klausimus. Po šios užduoties, mokytoja patikrino mokinių žinias taikant aktyvųjį mokymo metodą- kahoot. Integruotoje pamokoje mokiniai ne tik pasitikrino savo gamtos ir anglų kalbos žinias, bet ir ugdė bendrąsias ir dalykines kompetencijas. Gamtos mokytoja pristatė trumpą video filmuką, kuriame buvo minimos aktualios aplinkos apsaugos problemos, kaip galima išsaugoti mūsų planetą. Po to, mokytoja pateikė praktinę-kūrybinę užduotį- parašyti, kokiais būdais galime prisidėti prie Žemės išsaugojimo. Specialiai šiai pamokai mokiniai parengė savo piešinių parodą. Kviečiame pažiūrėti penktokų darbus.

Gimnazijos informacija

01040507060801a02a03