Integruota fizikos ir anglų k. pamoka, skirta Tarptautinei Šviesos dienai paminėti
Paskelbta: 2020 gegužės 21
000

Gegužės 19 d. 7b klasėje vyko integruota fizikos ir anglų kalbos pamoka, skirta paminėti Tarptautinę Šviesos dieną, kuri yra įtraukta į UNESCO minimų datų sąrašą. Fizikos mokytoja papasakojo mokiniams, kaip ir kur buvo nutarta minėti šią dieną ir kodėl mes ją minime. Mokiniai sužinojo apie lazerių gamybos pramonę bei kur jie yra panaudojami. Anglų kalbos mokytoja pristatė sąvokas, kurios yra susijusios su šviesa ir papasakojo mokiniams, kas yra šviesa ir  kokie yra šviesos šaltiniai. Mokiniai žiūrėjo edukacinį filmuką. Po jo peržiūros, mokytojos patikrino mokinių žinias naudodamos aktyvųjį mokymo metodą- quizizz. Mokiniai turėjo atlikti kūrybinę užduotį, kuri buvo skirta išmokti atskirti gamtinius ir dirbtinius šviesos šaltinius.

Anglų k.  ir fizikos mokytojos J.Sabolevskytė ir V.Denaitienė

0001002 003009 010