Integruota anglų ir gamtos pamoka “Parts of the Body” (,,Žmogaus kūno dalys“)

2016m. gruodžio 14 dieną vyko integruota anglų ir gamtos pamoka 5c klasėje. Pamokos tema buvo: “Parts of the Body” (Žmogaus kūno dalys). Pamokos pradžioje mokiniai buvo supažindinti su pamokos tikslais ir uždaviniais. Pirmiausia moksleiviai į žodynėlius įsiklijavo naujus žodžius, kuriuos su mokytojos pagalba išsivertė bei klausydami garso įrašo išmoko taisyklingai juos tarti. Atliekant kitą užduotį mokiniams reikėjo parašyti kūno dalis angliškai naudojantis žodynėliu. Gamtos mokytoja Lilija Sabolevskienė  papasakojo mokiniams apie žmogaus kūno sandarą, jos dalis bei kokią funkciją atlieka žmogaus organizme. Siekiant, jog mokiniai įtvirtintų žinias buvo parodyti edukaciniai filmukai lietuvių bei anglų kalbomis. Peržiūrėjus filmukus mokytojos uždavė klausimus, į kuriuos mokiniai puikiai atsakė. Paskutinė užduotis, kurią turėjo atlikti penktokai – sukurti savo žmogeliuką. Mokiniai buvo paskirstyti grupėmis ir kiekvienai grupei reikėjo nupiešti ir pažymėti kūno dalis. Pamokos pabaigoje įvyko įsivertinimas, kuris parodė, kaip mokiniai išmoko žmogaus kūno dalis.

Įvairių dalykų integravimas sudarė sąlygas plėtoti bendrąsias kompetencijas: kartu planuoti savo veiklą ir veikti, bendradarbiauti, siūlyti idėjas, jas įgyvendinti, išklausyti draugo nuomonę ir išsakyti savąją, valdyti emocijas bei jausmus, numatyti tobulintinas sritis.

Anglų kalbos mokytoja Julita Sabolevskytė

anglu2 anglu3