IKT ir kompetencijų ugdymo centras
15800690_571663416357888_2889895842202959432_o

Lentvario IKT ir kompetencijų ugdymo centras

2016_darbo_laikas

https://www.facebook.com/iktkuc

Mark-1

Mark Bedworth – pasaulinio lygio masinių inteligencijos ir kompleksinių sistemų ekspertas, baigęs matematikos doktorantūros ir dirbtinio proto studijas. Dirbo Jungtinės Karalystės valstybiniame tyrimų skyriuje, yra Karališkosios Statistikos skyriaus narys. Jis įkūre Tarptautinę Duomenų sintezės (Data Fusion) asociaciją ir buvo jos VicePrezidentas. Sukūrė algoritmus „Siri speech“ Apple iPhone telefonams. Taip pat vadovavo daugeliui įmonių kuriant kalbos atpažinimo, infraraudonujų spindulių vaizdo, saugumo ir ekologinių variklių produktus. Dalyvavo sprendimuose prieš pasaulio teroristinius antpuolius Pentagone – JAV Gynybos Departamento būstineje. Buvo pakviestas skaityti paskaitų įvairiuose pasaulio universitetuose, jo studentai ir doktorantai pasiekė didelių profesinių aukštumų – dauguma dirba Jungtinės Karalystės parlamente, vadovauja stambioms organizacijoms ar profesoriauja Universitetuose. Dirbo ir gyveno Izraelyje, Australijoje, Prancūzijoje, Amerikoje. Šiuo metu jis konsultuoja Įvairias valstybines, aviacijos, karinio saugumo, farmacijos organizacijas.

 

Š.m. kovo 14 d. nuo 11:00 iki 13:00 gimnazijos mokytojų poilsio kambaryje vyks diskusija „Mokymosi džiaugsmas: kodėl tai reikia patirti, o ne tik klausytis“ („The Joy of Learning: Why You Should Experience It and Not Just Listen“), kurią moderuos ir ves Mark Bedworth.

Su mokiniais bus diskutuojama apie mokymasi visą gyvenimą, kokie yra šiuolaikiniai mokymosi metodai, galimybės, kokie yra netradiciniai mokymosi būdai.

Po didžiulės sėkmės kitoje mokykloje, džiugu pranešti, kad į mūsų gimnaziją atvyksta toks įdomus pašnekovas.

Kviečiame IV klasių mokinius dalyvauti diskusijoje. Diskusija vyks anglų kalba.