Ikimokyklinukai lankėsi miesto bibliotekoje
Paskelbta: 2020 vasario 12
80a829f7c1e1

Saulėtą 2020 m. vasario 5 dieną Lentvario Motiejaus Šimelionio ikimokyklinio ugdymo  grupės „Šypsenėlės“ ugdytiniai kartu su ikimokyklinio ugdymo mokytoja Dale Rakulevičiūte, ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja Voileta Karpič ir gimnazijos bibliotekininke Irena Malachova apsilankė naujai įkurtoje, erdvioje Lentvario miesto bibliotekoje. Vaikus pasitiko ir supažindino su biblioteka linksmos ir draugiškos bibliotekininkės. Pamatę daug  knygų ir įvairių  žaidimų vaikai pasirinko žaisti stalo žaidimus, labiausiai vaikams patiko žaisti stalo tenisą. Po to bibliotekininkė Rūta pakvietė susėsti ant sėdmaišių į ratą ir pasiklausyti Pauliaus Norvilos sukurtos pasakos apie šiuolaikinį kiškį Steponą iš knygos „Strykt pastrykt“. Vaikai susidomėję klausėsi linksmos pasakos, atsakinėjo į bibliotekininkės klausimus, išsakė norą ateityje kiekvienas sukurti savo knygą. Bibliotekininkė Inesa pakvietė vaikus  į suaugusių skaitytojų skyrių ir parodė  didžiausią, mažiausią ir storiausią  bibliotekos knygą. Sugrįžę į vaikiškų knygelių skyrių ir išsirinkę knygeles vaikai pabuvo bibliotekos skaitytojais, pasikalbėjo apie elgesį su knygomis. Bibliotekininkės pakvietė vaikus kitą kartą atsivesti į biblioteką ir tėvelius. Padėkoję už viešnagę bibliotekoje vaikai kupini naujų įspūdžių sugrįžo į savo grupę.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Dalė Rakulevičiūtė

IMG_2392 (1)IMG_2405 IMG_2431 IMG_2433