II vieta prancūzų kalbos konkurse „Je parle français, et toi?”
Paskelbta: 2019 sausio 10
Logo_FR

Sausio 9 dieną keturi mūsų gimnazijos septintokai (Radvilas Kuncas, Gabija Zaksaitė, Kamilė Zaksaitė ir Gytautas Lisoveckas) dalyvavo rajoniniame prancūzų kalbos konkurse „Je parle français, et toi?” Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijoje.

Sveikiname 7a klasės mokinį Gytautą Lisovecką, užėmusį antrąją vietą!

Šis prancūzų kalbos konkursas, vykstantis jau nebe pirmus metus, susideda iš trijų etapų: mokyklinio, rajoninio ir respublikinio. Mokiniai atlieka užduotis raštu ir žodžiu (monologas + dialogas). Respublikinis etapas, į kurį gali važiuoti trys to paties rajono mokiniai, kiekvienais metais vyksta vis kitame mieste. Taigi šiemet kovo 8-9 d. Gytautui teks važiuoti į Palangą! O kodėl kovo mėnesį? Nes kovo mėnuo visame pasaulyje skirtas frankofonijos renginiams.

Palinkėkime Gytautui kuo didžiausios sėkmės!

Prancūzų kalbos mokytoja Neringa Svinkūnienė