Įgyvendintas projektas „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“
Paskelbta: 2019 gruodžio 23
IMG_5256

Mūsų gimnazija šiemet teikė paraišką ir dalyvavo projekte „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“, kurį organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, paslaugas teikė UAB Funkcinio judėjimo centras. Projektą laimėjusioms mokykloms buvo organizuojami šaunūs fizinio aktyvumo ugdymo edukaciniai užsiėmimai, kurie paįvairino fizinio ugdymo pamokas.

Gruodžio 16 ir 17 dieną, 5-12 klasių mokiniai, vadovaujami profesionalaus trenerio įgijo savigynos teorinių ir praktinių žinių, mokėsi technikos bei taktikos subtilybių, stiprino savo fizines galias, individualius gebėjimus, tobulino darbą  porose ir grupėse. Projekto veiklos buvo aktyvios, intensyvios, motyvuojančios ir  mokiniams labai patiko.

Projekto koordinatorė gimnazijoje, kūno kultūros mokytoja Ramutė Kontorovičienė

IMG_5268IMG_5261IMG_5252