Gruodžio 1d. – Pasaulinė AIDS diena

Gruodžio 1d. – Pasaulinė AIDS diena, kuri pasaulyje minima jau 30-tą kartą. Šių metų Pasaulinės AIDS dienos kampanijos šūkis: „Gyvenk pozityviai  ̶  žinok savo būklę dėl ŽIV“.

Pažymėdami šią datą mūsų gimnazijos III-IV klasių mokinių komandos lapkričio 29 dieną dalyvavo viktorinoje – protmūšyje „AIDS: geriau žinoti 2018“. Mokiniai prisisegė raudonus kaspinus, kurie simbolizuoja solidarumo ir paramos simbolį sergantiems ŽIV/AIDS asmenims.  Be svarbiausios informacijos apie ŽIV ir AIDS, 4 komandų laukė ir nemažas išbandymas – 20 suktų „Protmūšio“ klausimų. Mokinių komandos varžėsi, kas teisingiau atsakys į klausimus apie žmogaus imunodeficito virusą (ŽIV), jo plitimo būdus, prevenciją, gydymą, mokslo naujienas ŽIV ir AIDS srityse.  Džiugu, jog gimnazijos  bendruomenė  aktyviai įsitraukė ir puikiai atsakinėjo į pateiktus klausimus. Renginio pabaigoje visų komandų dalyviai buvo apdovanoti.

20181130_08404920181130_083521