Gimnazijos mokytoja – metų knygos vaikams nominantė
Paskelbta: 2019 balandžio 1
55576478_2230760787162657_1683546825488859136_o

 

Akcijos „Metų knygos rinkimai“ laureatai kovo 30 d. apdovanoti Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje.

Mūsų gimnazijos mokytoja Neringa Vaitkutė – Borovikė už savo kūrybą vaikams ir paaugliams buvo apdovanota IBBY(Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos)  Prano Mašioto premija ( Neringa Vaitkutė, dailininkė Monika Mitkutė, „Klampynių kronikos“, leidykla „Nieko rimto“, 2018 – metų knyga vaikams).

Metų knygos rinkimus inicijuoja Skaitymo ir kultūrinio raštingumo asociacija ir ją rengia kartu su Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Lietuvos nacionaliniu radiju ir televizija bei Nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka. Metų knygos rinkimuose dalyvauja per metus iki rugsėjo 1 d. lietuvių autorių parašytos knygos, atrinktos komisijos. Komisija knygas paskirsto į penkias kategorijas: vaikų, paauglių, poezijos, prozos ir publicistikos/dokumentikos (ši kategorija – šių metų naujiena). Tada šių kategorijų geriausios renkamos skaitytojams balsuojant internete.

Sveikiname mokytoją Neringą ir linkime kūrybinės sėkmės!

Gimnazijos informacija

Klampyniu-kronikos-3159