Gimnazijos mokytoja – Kunigaikščio Vytauto Didžiojo apdovanojimo nominantė

Mūsų gimnazijos technologijų mokytoja ekspertė dr. Oksana Kietavičienė buvo apdovanota Kunigaikščio Vytauto Didžiojo medaliu ir I laipsnio diplomu už verslumo ugdymą, įvairių technologijų taikymą ugdymo procese, kūrybiškumo lavinimą. Kunigaikščio Vytauto Didžiojo apdovanojimo nominacijų įteikimas vyko Trakų kultūros rūmuose vykusiame renginyje, skirtame Vasario 16 dienai.

Technologijų mokytoja ekspertė dr. Oksana Kietavičienė pasiekė svarių rezultatų, rodančių veiklos naudingumą, perspektyvumą, efektyvumą, konkurencingumą: įvykdytas projektas „Jaunasis tyrėjas“, sukurtas edukacinis filmas, kuris buvo kuriamas pagal Ugdymo plėtotės centro įgyvendinamo projekto „Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo ir perkvalifikavimo sistemos plėtra (II etapas)“ Nr. VP1-2.2-ŠMM-02-V-01-009 veiklas; parengtas ir įvykdytas projektas „11-12 klasių mokinių verslumo ugdymas taikant netradicines ugdymo formas“, projekto kodas Nr. VP1-2.2-ŠMM-05-K-01-118; tarptautinės organizacijos Europos Černobyliečių labdaros fondo „Mūsų krantas“ remiamas Tarptautinis Lietuvos Respublikos – Japonijos edukacinis projektas – paroda „ Hirosima ir Nagasaki. Atominė bomba ir žmonija“, 2016; kūrybinis edukacinis projektas „Bendruomenės namuose’, 2016; verslumo ugdymas, renginių „Kaziuko mugė“ inicijavimas ir organizavimas; vyresniųjų klasių mokinių technologinis ugdymas, rengimas technologijų egzaminui, kurį kasmet laiko apie 20% mokinių. verslumo ugdymo sistemos kūrimas.

Sveikiname mūsų gimnazijos technologijų mokytoją ekspertę dr. Oksana Kietavičienę garbingos nominacijos suteikimo proga.