Gimnazijos mokinių sukurti kūrybiniai sveikinimai Lietuvai
Paskelbta: 2018 kovo 12
IMG_4396

Pasitinkant Kovo 11-ąją Trakų rajono avivaldybėje atidarytos dvi parodos. Tai fotoportretų paroda „Gimę vasario 16-ąją“, kuriuos sukūrė Birutė Simanavičienė. Parodoje įamžinti žmonės, kurie gimė vasario 16-ąją. Tai įvairaus amžiaus, tautybių, profesijų žmonės, tarp kurių yra du mūsų kraštiečiai – Romualdas Tinfavičius ir Gita Liutkaitienė.

Kita paroda – tai atvirukų ekspozicija „Pasveikinkim vieni kitus“, kurią kartu su Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos moksleiviais parengė mokytojos Vaiva Urbelionienė ir Asta Radimonienė. Gimnazijos mokinių sukurti kūrybiniai sveikinimai Lietuvai buvo išsiųsti visiems gimnazijos partneriams, pasiekė ne vieną Trakų rajono savivaldybės darbuotoją.
Parodų dalyvius pasveikino rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė, pasidžiaugusi tokiais gražiais, savivaldybę papuošusiais šventiniais akcentais, palinkėjo jų kūrėjams sėkmės.
Kviečiame aplankyti išties įspūdingas parodas.

Gimnazijos informacija

IMG_4393IMG_4392IMG_4390