Gimnazijos komanda dalyvauja respublikiniame pokyčių projekte „Lyderių laikas 3“

Gimnazijos komanda, kurią sudarė direktorius Jonas Kietavičius, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Giedrė Širinskienė, IIIb klasės mokinės Viltė Nareikaitė ir Alvita Daudaitė,  dalyvavo įžanginiame respublikinio pokyčių projekto „Lyderių laikas 3“ renginyje.

Projektu „Lyderių laikas 3” siekiama sukurti kuo palankesnę terpę švietimo lyderystei nacionaliniu, savivaldos bei mokyklos lygmeniu. Tai nacionalinė iniciatyva, siekianti tobulinti ugdymo įstaigų vadybos praktiką bei besimokančiųjų mokymosi kokybę, kad mokyklų, savivaldybių ir nacionalinio lygmens švietimo lyderiai būtų labiau pasirengę inicijuoti ir vykdyti kokybinius pokyčius savo organizacijose vardan mokinių mokymosi pažangos. Projekto „Lyderių laikas 3“ veiklos centras –savivaldybė kaip integralus švietimo tinklas, konsoliduojantis turimą potencialą kuo geresnei mokymosi kokybei pasiekti atsižvelgiant į unikalų socialinį, kultūrinį, ekonominį kiekvienos savivaldybės kontekstą.

Gimnazijos direktorius Jonas Kietavičius yra baigęs magistro studijas ISM universitete pagal minėto projekto programą, todėl šio projekto idėjos ir veiklos yra ne tik itin aktualios, bet jau ir pažįstamos mūsų gimnazijai. Džiaugiamės galėdami prisijungti prie Trakų rajono komandos ir turėdami galimybę siekti pokyčių ugdant jaunimą.