GIMNAZIJOJE PAGERBTI SPORTININKAI UŽ 2019 METŲ REZULTATUS
Paskelbta: 2020 vasario 3
IMG_5415

Sausio 30 dieną aktų salėje susirinkusi gimnazijos bendruomenė pagerbė sportininkus už jų pasiekimus 2019 metais. Susirinkusius mokinius ir sporto nominantus sveikino  gimnazijos direktorė Vida Lesauskienė, džiaugėsi sportininkų pasiekimais, gimnazijos vardo garsinimu, taip pat gimnazijos bendruomenės aktyvumu pagerbiant  mūsų sportininkus bei  įteikė  padėkas.

Už aukštų sportinių rezultatų siekimą ir Trakų rajono garsinimą – Kamilei Sudnikovičiūtei 6a kl.  Už sporto propagavimą, aukštų rezultatų siekimą ir Trakų rajono garsinimą: Trakų KKSC irklavimo aštuonvietės nariui – Daniel Kazlovskij (Ia kl.) ir  Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos merginų tinklinio komandai:  Bieliūnaitei Aušrai  IIIa kl., Bieliūnaitei Ievai IIIa kl., Golovač Sonatai IIIa kl.,  Maslauskaitei Austėjai Ic kl., Koniušanec Ulai Ic kl.,  Salevič Dominykai Ic kl., Strasevičiūtei Jovitai Ib kl.,  Jurjevaitei Smiltei 8a kl.,  Malinovskytei  Monikai 8a kl., Sadovskai Sonatai IIa kl.  Trakų rajono 2019 metų sportininke pripažintai Jurgitai Slugevičiūtei  IIa kl. (muaythai) bei 2019 metų kūno kultūros mokytoja išrinktai –  Ramutei Kontorovičienei  (už mokinių sportinius pasiekimus ir atsakingai atliekamą darbą).

Nuoširdžiai džiaugiamės mūsų gimnazijos sportininkų pasiekimais, mokytojos nuoširdžiu ir atsakingu darbu prisidedant prie šios sėkmės bei linkime visiems tikslingai siekti  užsibrėžtų tikslų ir sportinių aukštumų, toliau garsinti gimnazijos ir Trakų rajono vardą.  Taip pat tikime, kad sportas ir jo siekėjai  visada bus pavyzdžiu bei motyvuos kitus mokinius nestokoti ryžto ir papildyti jų gretas.

Gimnazijos informacija