Europos sporto savaitės renginys ,,#BEACTIVE – žaisk kvadratą“ gimnazijoje
Paskelbta: 2020 spalio 4
IMG_6811

Praėjusią savaitę mūsų gimnazija prisijungė prie sveikatingumo projekto ir dalyvavo Europos sporto savaitės renginyje „#BEACTIVE – žaisk kvadratą“. Renginio tikslas – populiarinti kvadrato žaidimą bei skatinti mokinių fizinį aktyvumą. 5-6 klasių  mokiniai visą savaitę žaidė kvadratą su tradiciniais tinklinio ir  gimnastikos kamuoliais, rungėsi tarpusavyje, demonstravo savo fizinius gebėjimus, laikėsi garbingo ir sąžiningo elgesio sporte reikalavimų.  Kvadratas – tai žaidimas, kurį mėgsta žaisti ne tik pradinių klasių  mokiniai, bet noriai įsitraukia  ir vyresni. Visą savaitę lepinę šilti ir saulėti orai tik sustiprino gerą nuotaiką ir leido renginį vykdyti gimnazijos aikštyne.  Džiugu, kad šis projektas sulaukė didelio mokinių susidomėjimo ir palaikymo.

Renginio organizatorė, fizinio ugdymo mokytoja  Ramutė Kontorovičienė

IMG_6770IMG_6778IMG_6803