Europos kalbų dienos minėjimas

Rugsėjo 26 dieną  yra minima Europos kalbų diena, esanti ir UNESCO minimų dienų sąraše. Mūsų gimnazija paminėjo šią gražią dieną įvairiomis  veiklomis.

Anglų kalbos mokytojos J.Sabolevskytė ir V.Mumgaudienė kartu su 5-7 klasių mokiniais paruošė stendą, kuriame  kūrybiškai pristatė įvairias Europos šalis. Atlikdami šią užduotį, mokiniai į pagalbą taip pat pasitelkė IT priemones, nes reikėjo sužinoti, kaip įvairiomis kalbomis pasisveikinti, atsisveikinti ir padėkoti.

IMG_2200

Anglų kalbos mokytoja V. Sadauskienė kartu su IIa klasės mokiniais sumanė  papuošti ir mokyklos kiemą. Mokiniai kreidelėmis įvairiomis kalbomis rašė žodį „ačiū“, išvardino visas Europos šalis bei gėlėmis ir saule dekoravo mokyklos kiemą.

IMG_2221IMG_2218IMG_2223IMG_2220

Septintos pamoko metu, jau pasibaigus visoms šios dienos veikloms, V.Sadauskienės kabinete vyko I-II klasių Europos kalbų dienai skirtas „Protų mūšis“. Dalyviai rodė savo žinias atsakinėdami į klausimus apie Europos kalbas per platformą „Kahoot“. Po aršios kovos pergales iškovojo mūsų II klasių mokiniai:

1 vietą laimėjo – IIa klasės mokinės Laura Timofejava, Karina Kupermanaitė ir Gabija Kazevičiūtė.

2 vietą laimėjo – IIa klasės mokiniai Audrius Šantaras, Ieva Gaigalaitė ir Aistė Tomaševičiūtė.

3 vietą laimėjo  -IIb klasės mokiniai Danielis Kudriašovas, Paulius Stadalnykas, Danielius Kalčinskis.

IMG_2230IMG_2227

Po keturių pamokų  gimnazijos pirmo aukšto fojė skambėjo gitaros garsai. Mokytoja N.Šakinienė, kartu su 6 klasių mokiniais, besimokančiais prancūzų kalbos, dainavo savo kūrybos dainą. Mokiniai parodė, ką išmoko per vieną mėnesį prancūzų kalbos pamokose.

IMG_2209

Rusų kalbos mokytojos A.Janavičienė ir J.Peciukonienė vedė netradicinę rusų kalbos pamoką gimnazijos bibliotekoje, pamokos metu 7b klasės mokiniai, naudodamiesi bibliotekos ištekliais, atliko įvairaus pobūdžio užduotis.

Šią dieną gimnazijoje iš tiesų buvo gera ir smagu, švietė saulė, skambėjo mokinių juokas ir dainos.

Anglų kalbos mokytoja Vita Sadauskienė