Europos judrioji savaitė

Europoje kiekvienais metais rugsėjo 16-22 dienomis minima judrioji savaitė, kurios metu rengiami įvairūs renginiai ir akcijos. Gyventojai skatinami daugiau judėti, rinktis ekologiškas transporto priemones taip prisidedant ne tik prie oro taršos ir triukšmo mažinimo bei eismo saugumo gerinimo, bet ir tausojant savo sveikatą, daugiau laiko leidžiant lauke, renkantis aktyvų gyvenimo būdą.

Rugsėjo 19 dieną  mūsų gimnazijos mokiniai  taip pat prisijungė prie Judriosios savaitės akcijos.  Socialinė pedagogė Natalija Jastrebova  mokiniams priminė apie šios akcijos svarbą ir prasmę,  informavo apie kitus šios akcijos renginius, vykstančius mūsų mieste, bei šios savaitės kulminaciją – Dieną be automobilio, kuri minima rugsėjo 22-ąją. Mokiniai buvo raginami bent šią dieną išsiversti be automobilio, o į gimnaziją atvykti dviračiu, riedlente, riedučiais ar kita alternatyvia judėjimo priemone. .

Kūno kultūros mokytojos Ramutė Kontorovičienė ir Jelena Kerdokienė vedė netradicines pamokas,  kalbėjosi su mokiniais apie  fizinio aktyvumo naudą, sveiką gyvenimo būdą, gerą savijautą ir puikią nuotaiką.

du11 trys11