„European Young Audience Award“
Paskelbta: 2018 gegužės 11
20180506_173129

Lentvario Motiejaus Šimelionio  gimnazijos 6a klasės mokiniai gegužės 6 dieną dalyvavo tarptautiniame renginyje „European Young Audience Award“! Kartu su Europos bendraamžiais vienu metu rinko geriausią Europos jaunimo filmą. 7-asis Europos kino akademijos renginys, kurį Lietuvoje antrus metus įgyvendina Lietuvos kino centras, šiemet vienija net 36 šalių jaunuosius kino žiūrovus. Būtent jie sprendė, kuriam jaunimo filmui iš trijų tarptautinės komisijos ekspertų nominuotų kino darbų bus įteiktas oficialus Europos kino akademijos apdovanojimas.

 Į sostinės kino teatrą „Forum Cinemas Vingis“ vertinti filmų šiemet atvyko moksleiviai iš Pakruojo, Raseinių, Lentvario, taip pat Alytaus, Vilniaus ir Visagino mokyklų. Kiekvienas moksleivis tapo vertinimo komisijos nariu ir Lietuvos balso ambasadoriumi. Vaikai žiūrėjo  3 nepriklausomų režisierių kino filmus, po peržiūros dalyvavo diskusijoje, dalinosi įspūdžiais ir balsavimu išrinko geriausiąjį.

Spec. pedagogė Edita Zaksienė

20180506_17064520180506_095203