DRAUGIŠKOS TINKLINO VARŽYBOS TARPTAUTINĖJE AMERIKOS MOKYKLOJE VILNIUJE
Paskelbta: 2018 sausio 29
IMG_7456

Sausio 24 dieną mūsų gimnazijos merginų tinklinio komanda vyko į Tarptautinę Amerikos mokyklą Vilniuje žaisti draugiškų  rungtynių. Šios mokyklos bendruomenė mūsų komandą sutiko šiltai ir svetingai, dalindama daug dėmesio ir nuoširdžių šypsenų.

Savo jėgas tinklinio aikštelėje išbandyti susirinkusios abiejų komandų tinklininkės žaidė įnirtingai,  rodydamos geriausius savo įgūdžius, komandinę darną ir azartišką nusiteikimą. Graži sportinė kova lydėjo visas rungtynes, kuriose lentvarietės buvo pranašesnės, įveikdamos tarptautinę tinklininkių  komandą rezultatu  2:0.

Sveikiname mūsų gimnazijos komandos žaidėjas: IIIa gimn. klasės mokinę Tadarovskytę Beatričę, Ia gimn. klasės mokines – Bieliūnaitę Ievą, Bieliūnaitę Aušrą, Golovač Sonatą,  Rodzevičiūtę Dajaną  ir 7c klasės mokines – Maslauskaitę Austėją, Koniušanec Ulą, Salevič Dominyką.

Pasibaigus rungtynėms prie merginų komandų prisijungė ir šeimininkų mokyklos tinklininkai vaikinai, tad visi dalyviai mišriai susiskirstę į komandas draugišku žaidimu vainikavo šių varžybų  pabaigą.

Esame labai dėkingi Tarptautinės Amerikos mokyklos Vilniuje bendruomenei už šiltą susitikimą, nuoširdų bendravimą ir bendradarbiavimą.

Komandos vadovė Ramutė Kontorovičienė

IMG_7470IMG_1560IMG_1551