DofE bandomasis žygis įveiktas!
Paskelbta: 2019 birželio 18
IMG_3819

Birželio 6 ir 7 dienomis, šeši mūsų gimnazijos 8b klasės mokiniai:  Gabrielė Janulevičiūtė, Gabija Sabonytė, Reda Urvalkytė, Mantė Vaičiūlytė, Mindaugas  Milinavičius ir Eimantas Prochorenko – DofE programos dalyviai, lydimi mokytojų Ramutės Kontorovičienė ir Jelenos Kerdokienės, vyko į Aukštadvario regioninį parką, kuriame įveikė bandomąjį dviejų dienų bronzos apdovanojimų lygmens žygį. Dalyviai  tikrinio ir gilino savo žinias bei gebėjimus keliaudami ir orientuodamiesi vietovėje žemėlapio ir kompaso pagalba, įgyvendindami įsikeltą žygio tikslą, įsikurdami stovyklavietėje, gamindami maistą bei įveikdami 24 kilometrų distanciją per dvi dienas. Alinantis karštis ir staiga užklupęs gausus lietus, žygio dalyvių ryžto ir noro nepalaužė, o tik dar labiau suvienijo komandą, siekiant pagrindinio tikslo – išmokti planuoti ir įgyvendinti kvalifikacinį bronzos apdovanojimų lygmens žygį bei gauti nuopelnų įvertinimo sertifikatą kartu su šio lygio ženkleliu. Šios programos sertifikatas yra pripažįstamas  Lietuvoje ir užsienio šalyse. DofE apdovanojimai yra ypatingai vertinami darbdavių, nes parodo jaunuolių gebėjimą motyvuoti save, efektyviai planuoti savo veiklą, ugdyti savo talentus, mokytis iš patirties, įveikiant iššūkius ir įprasminant savo laisvalaikį.

Linkime sėkmės ir ryžto mūsų gimnazijos DofE programos dalyviams siekiant savo tikslo!

 DofE programos žygių vadovė Ramutė Kontorovičienė

IMG_3832IMG_3826IMG_3822