Delfi projektas „Duok žaibą žvaigždei!“
Paskelbta: 2020 gruodžio 17
1640x1040-v7

Rugsėjo pabaigoje  šalyje startavo  Delfi projektas „Duok žaibą žvaigždei“. Jo iniciatoriai – „Norfa“, Delfi ir Lietuvos krepšinio lyga (LKL) nugalėtojams pažadėjo ne tik žvaigždžių dešimtuką jų sporto salėje, bet ir daugelį kitų prizų. Projekto tikslas –  atkreipti dėmesį į sportą, fizinį ugdymą bei  įtraukti mokinius į aktyvią veiklą. Dalyvauti projekte užsiregistravo ir mūsų mokykla. Beveik tris savaites vykusiame žaidime kartu su su kitomis Lietuvos mokyklomis dalyvavusi mūsų gimnazija surinko daugiau kaip 500 balsų.

Ačiū visai gimnazijos bendruomenei aktyviai balsavusiai, o už pasiektą rezultatą gavome prizą – 3 krepšinio kamuolius, kuriuos įsteigė projekto mecenatas  AUB „Norfos mažmena“. Kamuoliai jau atkeliavo į gimnaziją ir laukia Jūsų!!!

 

Informaciją parengė fizinio ugdymo mokytoja Ramutė Kontorovičienė

2f55025a667da13cc1b6bc886ca7fedaIMG_7177