Dėl konkurso mokytojams

Švietimo ir mokslo ministerija organizuoja konkursą lituanistinio švietimo vykdytojų rėmimui nuo 2018 m. rugsėjo 1 d. iki 2019 m. rugpjūčio 31 d. (su galimybe pratęsti) šiose formaliojo ir neformaliojo lituanistinio švietimo mokyklose užsienyje:

Rimdžiūnų vidurinės mokyklos lietuvių mokomąja kalba (Baltarusijos Respublika):

• lietuvių kalbos mokytojo pareigoms eiti,
  • matematikos ir fizikos mokytojo pareigoms eiti,
  • istorijos ir geografijos mokytojo pareigoms eiti,
  • muzikos mokytojo pareigoms eiti.
  • Maskvos Jurgio Baltrušaičio bendrojo lavinimo mokyklos Nr. 1247 (Rusijos Federacija) lietuvių kalbos mokytojo pareigoms eiti.
  • Punsko Kovo 11-osios licėjaus (Lenkija) muzikos mokytojo pareigoms eiti.
  • Seinų lietuvių „Žiburio“ mokyklos (Lenkija) muzikos mokytojo pareigoms eiti.
  • Rimdžiūnų vaikų darželio lietuvių mokomąja kalba (Baltarusijos Respublika) auklėtojo pareigoms eiti.

Išsamesnė informacija pateikta Švietimo ir mokslo ministerijos tinklapyje adresu