BENDRUOMENĖS MANIFESTAS
Paskelbta: 2019 balandžio 1
IMG-4442

2019 m. kovo 26 d. mūsų gimnazijoje vyko baigiamasis renginys ,,BENDRUOMENĖS MANIFESTAS“, skirtas mėnesiui be patyčių paminėti. Renginio metu buvo rodomos skaidrės su mėnesio nuveiktomis veiklomis, 8c klasės mokiniai šoko lietuvių liaudies šokius, 8c klasės mergaitės šoko fliašmobą, gimnazijos psichologas su savo komanda pristatė ir rodė sukurtą filmą, taip pat kalbėjo soc. pedagogė ir pristatė mėnesio veiklas. Renginyje kalbėjo svečias, buvęs gimnazijos mokinys, kunigų seminarijos 5 kurso studentas Darius Graževič. Klierikas kalbėjo apie bendruomeniškumą, pagarbą žmogui, svajones, tikslus, siekius.

Organizatoriai psichologas Audrius Ivanauskas ir socialinė pedagogė Natalja Jastrebova dėkoja visiems prisidėjusiems prie mėnesio be patyčių veiklų vykdymo.

Gimnazijos informacija

IMG-4444IMG-4447