Atnaujinta Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos narystė UNESCO asocijuotųjų mokyklų tinkle
Paskelbta: 2017 rugsėjo 14
Logotipas jpg

 

Šiais mokslo metais UNESCO asocijuotųjų mokyklų tinklas pakvietė mokyklas teikti paraiškas į atnaujintą tinklą. Visos senos licencijos dėl narystės šiame tinkle nustojo galioti š.m. pavasarį. Į tinklą, remiantis paraiškose pateikta informacija apie mokyklos pasirengimą, motyvaciją, veiklos UNESCO ASPnet planus ir ankstesnio bendradarbiavimo patirtimi, buvo atrinktos 15 Lietuvos mokyklų, su kuriomis bus pasirašyta 3 metų narystės sutartis. Mokyklų skaičius tinkle, lyginant su ankstesne patirtimi, gerokai mažesnis – tokį sprendimą tinklas priėmė įvertinęs sekretoriato ir savo partnerių galimybes kiek įmanoma aktyviau teikti konsultacijas ir pagalbą diegiant atvirųjų skaitmeninių ženkliukų standartą vertinant neformalaus ugdymo pasiekimus.

Mūsų gimnazijoje už dalyvavimą šiame tinkle yra atsakinga darbo grupė, kurią sudaro gimnazijos direktorius Jonas Kietavičius, ugdymo skyriaus vedėja Daiva Prakapaitė, istorijos mokytoja metodininkė Vaiva Urbelionienė ir anglų kalbos mokytoja metodininkė Neringa Šakinienė.

Gimnazijos informacija