Atkurtos Lietuvos Šimtmečio minėjimas

Lietuva man graži visais metų laikais,

Kai pavasaris bunda ir kvepia laukais.

Kai kačiukai linguoja ant karklo šakos

Ir paukščiukai gieda virš mano galvos.

(5a klasės mokinio Jokūbo Sartanavičiaus eilėraščio LIETUVA MAN GRAŽI fragmentas)

Minėdama Atkurtos Lietuvos Šimtmetį gimnazijos bendruomenė vasario 15 d. susirinko į gimnazijos aktų salę. Gimnazijos direktorius Jonas Kietavičius sveikino visus su Atkurtos Lietuvos Šimtmečio švente, džiaugėsi gimnazijos mokinių nuopelnais, kvietė kūrybiškai minėti Atkurtos Lietuvos Šimtmetį. Pagal lietuvių kalbos mokytojos Augenijos Markauskienės scenarijų vykusi šventė pakerėjo ir mokinius, ir mokytojus. Gėrėjomis šokėjais, klausėmės dainų, eilių, žavėjomės niat – nam studijos pasirodymu. Džiugu, kad turime kuo pasidžiaugti minėdami Atkurtos Lietuvos Šimtmetį. Dėkojame visiems, savo gerais darbais ir kūrybiškumu prisidėjusiems rengiant šventę.

Kviečiame pasižiūrėti video ištrauką iš gimnazijos Vasario 16 minėjimo.

Gražios Vasario 16 –osios!

IMG_4280IMG_4278IMG_4253 – kopijaIMG_4292IMG_4272IMG_4286IMG_4317IMG_4321IMG_4324IMG_4322