Amsis mokė vaikus
Paskelbta: 2020 spalio 9
Amsis 2

Ramią rudeninio spalio dieną Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos ikimokyklinio ugdymo ,, Žvaigždučių‘‘ ir ,,Debesėlių‘‘ grupių vaikus aplankė Trakų rajono policijos komisariato pareigūnė Aneta su policijos bičiuliu ir padėjėju  šuniuku Amsiu.

Ikimokykliniame amžiuje vaikams saugaus elgesio ir saugaus eismo įgūdžiai tik formuojasi. Dėl to ir pasikvietėme šiuos pareigūnus į svečius. Aneta, lydima Amsio, pasakojo ir rodė vaikams, kur ir kaip saugiai pereiti gatvę. Dėl ko ir kada dėvėti šviečiančią liemenę ar segėti atšvaitą. Kas gali atsitikti automobilyje nesegint saugos diržo. Pareigūnei paklausus, vaikai patvirtino, kad važiuodami automobiliais, sėdi jiems skirtose kėdutėse. Vaikams buvo itin smagu ir smalsu pasėdėti gerai pažįstamame policijos automobilyje. Įjungtas automobilio sirenos garsas išgąsdino ne visus, o  švyturėlio mirgėjimas magiškai traukė dėmesį.

Susitikimo pabaigoje vaikai dovanų gavo spalvinimo knygeles. Spalvindami vaikai dar geriau pažins policijos struktūrą ir pareigūnų darbą. Pareigūnai žadėjo grįžti, o įgytos žinios ir patirtys lydės vaikus visą gyvenimą. Ačiū Anetai ir Amsiui.

Gimnazijos informacija

Asmis 3Amsis 1