AKTYVIAUSIŲ GIMNAZIJOS BIBLIOTEKOS SKAITYTOJŲ RINKIMAI

Knygos gyvena mumyse, atneša mums gyvenimą, taip kaip ir tikros draugystės. Kai kurios yra senos ir išmintingos, kai kurios – jaunos ir energingos, kai kurios liūdnos ir jaudinančios mūsų širdis, o kai kurios priverčiančios jas juoktis. Knygos yra tarsi stiklas, per kurį kiekvienas galime pasižiūrėti į gyvenimą su jų džiaugsmais ir sielvartais.

Amerikiečių vaikų rašytoja Maura Roan McKeegan

AKTYVIAUSIŲ GIMNAZIJOS BIBLIOTEKOS SKAITYTOJŲ RINKIMAI

Siekiant paminėti ir užbaigti 2016 m. – Bibliotekų metus – Trakų r. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijoje gruodžio 21 d. bus išrinkti ir apdovanoti trys aktyviausi 2016 metų gimnazijos bibliotekos skaitytojai. Nudžiuginta staigmenomis bus ir aktyviausiai skaitanti mokinių klasė. Sausio 5 d. bus išrintas aktyviausias gimnazijos bibliotekos skaitytojas –mokytojas.

Tikimės, kad šie skaitytojų rinkimai ir apdovanojimai taps gimnazijos tradicija.